Regionalne usługi brukarskie

Zastanawiasz się jak z marzeń stworzyć rzeczywistość? Pozwól, że Ci pomożemy. Stworzymy utwardzoną nawierzchnię, abyś mógł mocno i pewnie po niej stąpać. Jaką? To już zależy od Twych wizji i oczekiwań. Brukarstwo to dla nas pestka, siedzimy w tym fachu od przeszło dwóch dekad. Zaufaj nam, a stworzymy w twoim ogrodzie coś niepowtarzalnego, na wzór europejskich standardów. Ułożenie klasyczne, nowoczesne czy według Twojego pomysłu? Robi się.
Wielobranżowy Zakład Usługowy „WN” stwarza warunki artystycznego rozwoju klienta. Każde zlecenie traktujemy poważnie, klienta tym bardziej. Stawiamy na partnerstwo.

 

Nasz wspólny potencjał zaprocentuje!

Masz prawo od nas oczekiwać, dlatego w swej ofercie zawarliśmy wszystko, czego możesz potrzebować. Działając na terenie Katowic doskonale orientujemy się w najnowszych trendach i potrzebach ówczesnego rynku. Aranżowanie i układanie kostki brukowej to nasza specjalność. Zajmujemy się również zabudową, kanalizacją, odwodnieniem, montażem elektrycznej instalacji brukarskiej, wykopami oraz wszelkiego rodzaju robotami powierzchniowymi.

 

Profesjonalne układanie kostki brukowej w Katowicach!

Jak działamy? Specjalista z naszego teamu fachowo opracuje strategię zagospodarowania przestrzeni. Po wnikliwych konsultacjach z klientem, wycenie i szczegółowym doborze materiałów przystępujemy do pracy w terenie. Wszystkie nasze działania zależą od potrzeb i możliwości finansowych kontrahenta. Dokładamy starań zarówno przy małych jak i dużych zleceniach. To może być jednorazowa usługa układania kostki brukowej, bądź też kompleksowa aranżacja większych obszarów miejskich, przydomowych, itp. Przy czym, nie ograniczamy się wyłącznie do brukarstwa, w zakładce Oferta przygotowaliśmy szczegółowy spis zadań, z jakimi mamy najczęściej do czynienia.

Czy nasz opis okazał się wystarczający? Jeżeli masz jakieś pytania, zapraszamy do zakładki Kontakt.

 

Katowice – sprzyja interesom!

Katowice są wojewódzkim miastem Śląska. Jest to dziesiąte miasto w kraju pod względem liczby ludności i jedenaste pod względem terytorialnym. Stanowi zatem niezwykle ważny ośrodek naszej działalności biznesowej. Dzięki funkcjonującemu nieopodal lotnisku Katowice – Pyrzowice skłaniamy się również ku tezie, iż to jeden z najlepszych szklaków produkcyjnych, handlowych oraz usługowych. Katowice są podzielone na 22 jednostki administracyjne, które zaś podzielono między pięć dzielnic. Owa różnorodność przestrzenna okazuje się niemałym wyzwaniem, któremu decydująco podołaliśmy.