Usługi brukarskie na najwyższym poziomie

Co możemy Ci zaproponować? Szereg usług, mających zapewnić Twe zadowolenie w szeroko pojętym przemyśle brukarskim. Układanie kostki brukowej, roboty ziemne i drogowe, drenaże, zabudowa, a co ciekawe zajmujemy się również montażem elektrycznej instalacji grzewczej wybrukowanej powierzchni. Kompleksowy opis naszej aktywności znajdziesz w zakładce Oferta. Możemy zapewnić Cię o naszej gruntownej znajomości w dziedzinie brukarstwa, za co świadczy nasze wykształcenie oraz wieloletnie doświadczenie.

 

Możliwości kostki brukowej w dużych aglomeracjach

Śląsk oferuje niebagatelne warunki w zakresie rozwijania swych działalności gospodarczych. Jako zakład wielobranżowy staramy się wykorzystywać to w pełni. Dlatego też działamy na terenie całego województwa. Mobilność oraz przystępność to nasze drugie imię. Knurów jest jednym z tych miast, które nie zostały jeszcze w pełni odkryte przez przedsiębiorców. My staramy się odwrócić ten trend, oferując tam swoje, wysokiej jakości usługi brukarskie. Współpracujemy z wieloma dużymi partnerami, handlowcami zarówno z naszej dziedziny jak i fachów pokrewnych.

 

Stawiamy za priorytet wysokiej jakości materiały brukarskie

Aby profesjonalnie realizować powierzone nam zadania, stawiamy na innowacyjność oraz najwyższej klasy np. kostkę brukową. W zakładce Rodzaje kostki brukowej dostępny jest stosowany przez nas bruk. Można wyróżnić ten z dodatkiem kamienia szlachetnego, piasku kwarcowego, w odsłonie nowoczesnej oraz klasycznej. Na specjalne zamówienie klienta, jesteśmy w stanie korzystać z materiałów przez niego wskazanych. Partnerstwo to podstawa.

Chcesz dowiedzieć się o nas czegoś więcej? Skontaktuj się z nami! Wszystkie potrzebne informacje znajdziesz w zakładce Kontakt.

 

Knurów – brukarstwo zawsze po drodze

Knurów – miasto śląskie, położone w aglomeracji policentrycznej. Znajduje się niedaleko Gliwic oraz Rybnika. Administracyjnie podzielony jest na dwie dzielnice oraz osiem osiedli, co powierzchniowo daje 33,95km² oraz 39 320 mieszkańców. Knurów jest 26. miastem w województwie śląskim pod względem populacji oraz drugim miastem niebędącym siedzibą powiatu w Polsce, którego rządzącym jest prezydent. To szalenie ważne, gdy w grę wchodzi biznes. Pod względem lokalnym to niesamowicie rozwojowy i przyszłościowy obszar. Coraz więcej wielobranżowych firm tworzy tam swoje jednostki w trosce nie tylko o własny portfel, ale również klienta.